Kontakt:

Didi&Coco Dawid Włodek       Adres firmy: Nieznanowice 44, 32-420 Gdów       Punkt odbioru i zwrotu towaru: Trąbki 582, 32-020 Wieliczka     PON-PT od 9:00 do 17:00   888 247 318       sklep@didicoco.pl      Didi&Coco

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

OZON - Jest zbudowany z trzech atomów tlenu. Gaz cięższy od powietrza. Powstaje pod działaniem promieni UV oraz wyładowań elektrycznych. Powstaje podczas wyładowań atmosferycznych w czasie burzy. W atmosferze spełnia funkcję filtra pochłaniającego promieniowanie ultrafioletowe UV-B, które emitowane jest przez słońce.

Ozon jest znanym środkiem dezynfekującym. Ma działanie bakteriobójcze. Działanie ozonu jest około 50 razy silniejsze i 3000 razy szybsze niż chloru. Ozon używany jest w oczyszczaniu wody pitnej prawie od 100 lat.

Możliwe zastosowania ozonu: sterylizacja, dezynfekcja, dezodoryzacja, dezynsekcji, usuwanie obcego smaku i zapachu.

GENERATOR OZONU / Wytwornica - jest urządzeniem do użytku przemysłowego, domowego i komercyjnego. Ozonator wytwarza ozon za pomocom wyładowań elektrycznych / wyładowania koronowe. Tlen jest zmieniany w ozon. Generator nie wymaga żadnych materiałów eksploatacyjnych.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl